KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577388
nr 1257 7388
E Fleetwood, "Maria Stuart". Kopia efter original på Gripsholm, porträtt. Signerad. Olja på duk, 42x34 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:46:56
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr